Představení

 

Oslovuji všechny, kteří mají zájem o vytvoření funkčního, příjemného a esteticky kvalitně zpracovaného interiéru. Všichni víme, že nabídka je široká a vyřešení všech jednotlivých prvků je časově velmi náročný úkol. Pokud potřebujete vyřešit dispozici bytu, nebo domku (rozmístění místností, dveří, oken, .), návrh interiéru ( jak zařídit místnost funkčně, účelně a podle našich představ), barevné řešení(barva zdí, podlahy, nábytku, doplňků) poradím vám s vybavením, osvětlením, doplňky. Taky vám můžu zajistit komplexní realizaci interiéru, včetně stavebních a interiérových úprav, dodávky stavebních prvků(dveře, podlahy, obklady a výroby nábytku na zakázku a taky doporučit, co kde koupit, nebo sehnat. Ceny za návrhy jsou individuální, podle velikosti bytu (nebo místnosti) a rozsahu práce. Pokud máte zájem o kompletní návrh, úvodní konzultace je zdarma (definování potřeb klienta a rámcová rozvaha interiéru). Pokud máte zájem jenom poradit, nebo některé věci zkonzultovat, hodina konzultace stojí 500,-Kč. Na titulní straně jsou k vidění některé realizace. Těším se na vás.

Jako návrhářka interiérů pracuji přes deset let. Za tuto dobu jsem zrealizovala přes 130 kuchyní, 50 koupelen, 50 obývacích pokojů, přes 30 vstupních prostor, 30 ložnic, taky dětské pokoje, pracovny, relaxační místnosti, a další zakázkové realizace.


     Principy

 

·        klasika ~ moderna

·        příroda ~ minimalizmus

·        tradice ~ současnost

·        prostor ~ nábytek

·        barvy ~ tvary

·        čistota ~ harmonie

·        přirozené struktury a barvy

·        nová neotřelá řešení

·        inspirace dálným východem

·        Luxus a nadčasovost

·        exotické dřeviny

·        funkční prostorová řešení

·        špičkové technologie a materiály

·        ergonometrické uspořádání

·        dřevo ~ kámen ~ kůže

·        etno prvky a detaily

·        futuristické plasty ~ barvy

·        Industriální charakter

·        barevná harmonie ~ kontrast

·        orientace na detail

·        I za pár a hezky

 


Feng-šuej

 

Prostředí, ve kterém se zdržujeme delší čas, se dříve nebo později stává odrazem naší osobnosti. Tím, jakým způsobem využíváme prostor a jakým způsobem zařizujeme svoje byty, hodně prozrazujeme o svojí osobnosti. V tomto nám pomáhá orientovat se dávná východoasijská filosofie FENG-ŠUEJ. Základem této filosofie je všudypřítomná symbolika. Pokud bychom to chtěli shrnout do jedné věty, dalo by se říct: „Ukaž mi svůj byt a já ti řeknu, kdo jsi“. Někdy stačí malé změny nebo úpravy a energie našeho obydlí se změní. K tomu nám slouží barvy, textilie, světlo, materiály, ale taky rostliny a zvuky. To, jakým směrem se vydat se hodně individuální záležitost a vychází z naší osobnosti, ale také z toho, co v životě právě prožíváme. Pokud máte zájem „doladit“ svůj příbytek a tím zharmonizovat i další roviny svého bytí, ráda vám pomůžu. Hodina konzultace stojí 500,-Kč a je optimální potkat se přímo u vás.

 


Kontakt

 

Ing. Margita Zitová, Černokostelecká 18, 100 00 Praha 10

 

tel: 775 911 079, mail: info@id-atelier.cz

 

DOMŮ